Nie były porywającym widowiskiem zakończone przed chwilą derby Pomorza w III lidze, w których Bałtyk Gdynia podejmował Radunię Stężyca. Goście, plasujący się w tabeli na trzecim miejscu i dwa oczka wyżej od rywali, pewnie sięgnęli po trzy punkty. Wyszli na prowadzenie już w 5. minucie po strzale Mateusza Łuczaka. Podwyższył jeszcze przed przerwą Paweł Wojowski, a w drugiej części wynik ustalił Radosław Stępień.

Bałtyk Gdynia – Radunia Stężyca (0:2)

Bramki: 0:1 Mateusz Łuczak (5.), 0:2 Paweł Wojowski (31.), 0:3 Radosław Stępień (62.). 

Bałtyk: Marcin Matysiak – Krzysztof Garczewski (78. Jan Sadowski), Bartosz Zakrzewski, Igor Jankowski (65. Jakub Biskup), Kacper Redecki (65. Piotr Kręcki), Przemysław Czerwiński, Sebastian Bartlewski, Maksym Demianchuk, Daniel Górski, Arkadiusz Korpalski (73. Mateusz Andryszak), Bartosz Sobczak. 

Radunia: Patryk Kotłowski – Damian Gębiś, Krzysztof Iwanowski, Piotr Karasiński, Rafał Kosznik (75. Adrian Polański)- Paweł Wojowski (65. Jurij Pavlyk), Andrzej Kaszuba, Radosław Stępień (70. Kamil Żylski), Adrian Szczerba (82. Krzysztof Wandzio), Artur Formela – Mateusz Łuczak. 

http://www.sportnakaszubach.pl/pilka-nozna/baltyk-gdynia-radunia-stezyca-pewne-zwyciestwo-gosci-w-derbach-pomorza-w-iii-lidze-id5675.html