Firma Joma została oficjalnym partnerem technicznym gminy Stężyca. Dzięki nawiązaniu współpracy, w odzież popularnej hiszpańskiej marki w najbliższych latach ubierani będą m.in. piłkarze Raduni Stężyca, siatkarki Wieżycy 2019 Stężyca, zawodnicy innych klubów w gminie oraz uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Stężycy.


Współpraca została potwierdzona w formie umowy podpisanej w Stężycy przez przedstawicieli obu stron. Wójt Stężycy Tomasz Brzoskowski podkreślił, że firma została wybrana ze względu na gwarantowane przez nią wysoką jakość, ciekawe wzornictwo, szeroki asortyment i konkurencyjne ceny. Carolina Sanchez, dyrektor Jomy na Europę Centralną wyraziła zadowolenie, że producent, dzięki swoim produktom i świadczeniom sponsorskim, dołoży cegiełkę do prężnego rozwoju sportu w Stężycy i okolicach.

Joma to jeden z największych producentów odzieży sportowej na świecie, oferujący odzież i akcesoria do niemal wszystkich dyscyplin sportowych. Jest partnerem technicznym wielu reprezentacji i klubów na świecie,.