Marzenia mogą się spełnić. Dzięki znakomitej postawie naszej drużyny jesteśmy „mistrzami jesieni” 🙂

Radunia Stężyca zakończyła swoje rozgrywki w 2020 roku na pierwszym miejscu w 3 lidze grupie II. Po 17 kolejkach Radunia zdobyła 43 pkt (14 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki). Bilans bramkowy wynosi 53 (bramki strzelone) do 12 (bramki stracone).

Najlepszymi strzelcami drużyny są: Dawid Retlewski 12 goli, Jakub Letniowski 7 goli i Wojciech Fadecki 6 goli.

Zawodnicy, którzy najwięcej minut spędzili na boisku to Jakub Letniowski, Rafał Kosznik i Dawid Retlewski.

Warto zaznaczyć, że w tym sezonie w pierwszej drużynie Raduni w rozgrywkach 3 ligi zadebiutowało aż czterech wychowanków ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Stężycy: Nikodem Potrac, Jędrzej Zając, Jędrzej Głowiński i Filip Pawłowski.

Podopieczni Trenera Letniowskiego osiągnęli bardzo dobry wynik. Obejmując fotel  lidera z optymizmem możemy patrzeć w przyszłość i przygotowywać się do rozgrywek na wiosnę. Przypomnijmy, że Radunia ma do rozegrania na wiosnę jeszcze 4 kolejki rundy zasadniczej. Przeciwnikami będą:  Bałtyk Koszalin, Chemik Police, GKS Przodkowo i Unia Swarzędz. Następnie Radunia będzie rozgrywała swoje mecze w grupie mistrzowskiej składającej się z 8 najlepszych drużyn 3 ligi grupy II. W grupie mistrzowskiej każda z drużyn rozegra ze sobą mecz i rewanż. Czyli dodatkowe 14 kolejek !

Dziękujemy Trenerowi Letniowskiemu i całemu sztabowi szkoleniowemu oraz wszystkim zawodnikom za wiele emocji i świetne występy.

Z niecierpliwością czekamy na Wiosnę ! „Lidera mamy i już go nie oddamy!”

Gratulujemy !