Radunia Stężyca pewnie wygrała z ostatnim zespołem III ligi Mieszkiem Gniezno. Mimo wielu sytuacji podbramkowych Radunia Stężyca do przerwy wygrywała tylko 1-0 dzięki bramce Jakuba Letniowskiego.

Druga połowa to całkowita dominacja drużyny ze Stężycy i wieksza skuteczność. Bramki w drugiej połowie padały za sprawą Dawida Retlewskiego, Wojciecha Fadeckiego i Sebastiana Deji.

Radunia Stężyca – Mieszko Gniezno 5:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Jakub Letniowski (18.), 2:0 Dawid Retlewski (50.), 3:0 Wojciech Fadecki (57.), 4:0 Sebastian Deja (62.), 5:0 samobójcza (64.).

Radunia (wyjściowy skład): Kacper Tułowiecki – Nikodem Potrac, Krzysztof Iwanowski, Rafał Kosznik, Paweł Wojowski – Wojciech Fadecki, Damian Szuprytowski, Radolaw Stępień, Sebastian Deja, Jakub Letniowski – Dawid Retlewski.