Radunia Stężyca pokonała Zenit Łęczyce w środowym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski na Szczeblu Pomorskiego ZPN. Trzeci zespół III ligi miał ciężką przeprawę na boisku notowanego dwie klasy niżej i ambitnego rywala. Raduniacy zrobili swoje i awansowali dzięki jednej bramce, którą w drugiej połowie strzelił Piotr Karasiński.

W półfinale PP Radunia zagra 5 czerwca z Gromem Nowy Staw. W drugiej parze zmierzą się Gryf Słupsk i Stolem Gniewino. 

Zenit Łęczyce – Radunia Stężyca 0:1 (0:0)

Bramka: Piotr Karasiński (53.). 

Radunia: Kacper Tułowiecki – Adrian Polański, Piotr Karasiński, Dawid Klawikowski, Rafał Kosznik (10. Damian Gębiś) – Artur Formela, Aleks Hendryk (65. Krzysztof Wandzio), Andrzej Kaszuba (70. Adrian Szczerba), Radosław Stępień, Yurii Pavlyk (62. Kamil Żylski) – Mateusz Łuczak.