Bez większego problemu Radunia Stężyca poradziła sobie z Wierzycą Pelplin w meczu 22. kolejki III ligi. Zespół Ireneusza Stencla przedostatnim w tabeli rywalom zaaplikował cztery gole, po dwa w każdej połowie i wracał do domu w dobrych nastrojach.

Wierzyca Pelplin – Radunia Stężyca 0:4 (0:2)

Bramki: 0:1 Rafał Kosznik (36.), 0:2 Krzysztof Iwanowski – karny (39.), 0:3 Radosław Stępień (85.), 0:4 Artur Formela (88.). 

Radunia: Kacper Tułowiecki – Rafał Kosznik (Adrian Polański), Dawid Klawikowski, Krzysztof Iwanowski, Damian Gębiś – Yourij Pavlyk, Andrzej Kaszuba (Piotr Karasiński), Adrian Szczerba, Radosław Stępień, Paweł Wojowski (Artur Formela) – Mateusz Łuczak (Kamil Żylski). 

Wierzyca: Arkadiusz Moczadło – Patryk Wieliczko (31. Dawid Karczewski), Przemysław Kamiński, Patryk Regulski, Jakub Mrozik (76. Mateusz Kaczmarek), Bartłomiej Danowski (46. Daniel Sławiński), Kuba Binerowski, Łukasz Molga, Łukasz Racki, Maciej Meler, Miłosz Manuszewski. 

(info:SportnaKaszubach)

http://www.sportnakaszubach.pl/pilka-nozna/wierzyca-pelplin-radunia-stezyca-cztery-gole-i-pewne-trzy-punkty-raduniakow-id5528.html