Radunia Stężyca w ostatnim meczu ligowym przed przerwą zimową wygrywa ze spadkowiczem z II Ligi Elaną Toruń 2-1.

Mecz od samego początku był bardzo wyrównany. W pierwszej połowie bramki padały z rzutów karnych. W 22 minucie bramkę dla Elany z karnego strzelił Kryszak następnie w 33 minucie pewnie 11 wykorzystał Sebastian Deja.

W drugiej połowie zarówno Elana jak i Radunia miały swoje sytuacje. Na szczęście w doliczonym czasie gry bramkę za 3 pkt zdobył Kuba Letniowski.

Drużyna Sebastiana Letniowskiego zajmuje pierwsze miejsce w tabeli III ligi. Ma dwa punkty przewagi nad Polonią Środa Wielkopolska, ta jednak 25 listopada zagra zaległy mecz z KP Starogard.

Radunia Stężyca – Elana Toruń 2:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Mariusz Kryszak (22.). 1:1 Sebastian Deja (33.), 2:1 Jakub Letniowski (90+2.). 

Radunia (wyjściowy skład): Kacper Tułowiecki – Nikodem potrac, Krzysztof Iwanowski, Michał Czekaj, Paweł Wojowski – Wojciech Fadecki, Jakub Letniowski, Sebastian Deja, Radosław Stępień, Michał Miller – Dawid Retlewski.